531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Zgrzebnioka

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Zgrzebnioka

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy swoje usługi ciągle od wielu lat dzięki temu kompletnie w pełni i prawidłowo wykonujemy swoją rolę w obrębie holowania na terenie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Zgrzebnioka

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Zgrzebnioka 24h

Dla klientów z jezdni świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy czynią wszystko aby w ciągu 24h usunąć najdokuczliwsze wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny sojuszniczy warsztat przyjmuje naszych odbiorców jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon wspomagający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hPodczas dysfunkcji samochodu musimy zachować spokój, nigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeśli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź również w centrum miasta potrzebujemy pamiętać żeby wystawić trójkąt ostrzegawczy który jest bazową rzeczą na wyekwipowaniu każdego samochodu. Regulaminy traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Zgrzebnioka was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button