531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Tysiąclecia

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Tysiąclecia

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi nieustannie od dawna dzięki temu całkowicie w pełni i stosownie spełniamy swoją aktywność w obszarze przewożenia na regionie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Tysiąclecia

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Tysiąclecia 24h

Dla klientów z trasy proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy czynią wszystko by w czasie 24h wyeliminować najintensywniejsze dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz serdeczny warsztat przyjmuje naszych klientów jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeżeli przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie dysfunkcji samochodu musimy zachować porządek, przenigdy nie panikujemy. Zawsze jeśli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu bądź również w centrum miasta musimy pamiętać ażeby wyjąć trójkąt ostrzegawczy który jest podstawową rzeczą na wyposażeniu każdego samochodu. Statuty traktujące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Osiedle Tysiąclecia was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button