531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Brynów

Pomoc Drogowa Katowice Brynów

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi nieustannie od wielu lat dzięki temu całkowicie w całości i prawidłowo wykonujemy swoją pozycję w aspekcie przewożenia na rejonie Katowic oraz okolic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Brynów

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Brynów 24h

Dla usługobiorców z trasy proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi zaprzyjaźnieni mechanicy czynią wszystko żeby w czasie 24h usunąć najistotniejsze dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz znajomy warsztat przyjmuje naszych klientów jako pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również jeśli przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie awarii samochodu musimy zachować spokój, absolutnie nie panikujemy. Niezmiennie jeżeli awaria zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub też w centrum miasta musimy pamiętać aby wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest główną rzeczą na wyekwipowaniu każdego pojazdu. Przepisy traktujące o przymusowym użyciu trójkąta ostrzegawczego znajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Brynów was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button