531 294 733
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Katowice Dąb

Pomoc Drogowa Katowice Dąb

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Oferujemy nasze usługi ciągle od wielu lat dzięki temu kompletnie w pełni i właściwie wykonujemy swoją aktywność w obszarze transportowania na rejonie Katowic oraz dzielnic miasta Katowice.

Pomoc Drogowa Katowice Dąb

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Pomoc Drogowa Katowice Dąb 24h

Dla odbiorców z trasy świadczymy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi znajomi mechanicy czynią wszystko żeby w czasie 24h usunąć najdokuczliwsze dysfunkcje w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Nasz bliski warsztat akceptuje naszych odbiorców jak pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon reagujący 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie niesprawności samochodu musimy zachować spokój, przenigdy nie panikujemy. Zawsze jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu albo także w centrum miasta musimy pamiętać ażeby wyłożyć trójkąt ostrzegawczy który jest elementarną rzeczą na zaopatrzeniu każdego samochodu. Statuty traktujące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego znajdziemyTUTAJ

Pomoc Drogowa Katowice Dąb was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button