531 294 733
Zaznacz stronę

Laweta Katowice Ochojec

Laweta Katowice Ochojec

 

Zadzwoń teraz 531 294 733

 

Świadczymy swoje usługi stale od dawna dzięki temu kompletnie w pełni i trafnie spełniamy swoją działalność w zakresie przewożenia na rejonie Katowic i dzielnic miasta Katowice.

Laweta Katowice Ochojec

Laweta Katowice Koszutka

Co oferujemy klientom

 

Laweta Katowice Ochojec 24h

Dla klientów z trasy proponujemy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi serdeczni mechanicy czynią wszystko aby w ciągu 24h wyeliminować najcięższe wadliwości w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych BUS. Lokalny bliski warsztat akceptuje naszych usługobiorców jak pierwszoplanowych z kolejki.

Całodobowa Wulkanizacja 24h – Serwis Opon Pogotowie wulkanizacyjne

Również gdy przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon wspomagający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS.

Jak zachować się na drodze

Trójkąt ostrzegawczy – jest podstawową rzeczą każdego kierowcy:

Laweta Katowice Koszutka 24hW trakcie niesprawności samochodu musimy zachować porządek, nigdy nie panikujemy. Niezmiennie jeśli dysfunkcja zdarzy nam się na autostradzie, drodze szybkiego ruchu lub także w centrum miasta musimy pamiętać ażeby wyciągnąć trójkąt ostrzegawczy który jest naczelną rzeczą na wyekwipowaniu każdego pojazdu. Nakazy dotyczące o obowiązkowym użyciu trójkąta ostrzegawczego odnajdziemyTUTAJ

Laweta Katowice Ochojec was last modified: 9 sierpnia, 2018 by Pomoc Drogowa Katowice 24h
Call Now Button